اخبار

جلسه هم اندیشی مدیران حوزه ICT گیلان با فرزندان و خانواده معظم شهدا برگزار شد

جلسه هم اندیشی مدیران حوزه ICT گیلان با فرزندان و خانواده معظم شهدا برگزار شد
جلسه هم اندیشی با خانواده و فرزندان معظم شاهد شاغل در ادارات زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان، این جلسه به منظور پاسداشت و یادآوری رشادت ها و فداکاری های بی بدیل شهدای معزز و گرانقدر حوزه ارتباطات استان و با هدف هم اندیشی با خانواده و فرزندان معظم شاهد شاغل در ادارات زیرمجموعه وزارت ارتباطات در محل سالن جلسات مخابرات منطقه برگزار شد .

در ابتدای این دیدار، آمویی مدیر مخابرات منطقه گیلان ضمن عرض خوش آمدگویی، ضمن تاکید بر تکریم و تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران از جایگاه شهید و شهادت در فرهنگ و نظام اسلامی مواردی را مطرح و افزود: جایگاه این عزیزان بسیار والا بوده و نباید آن را محدود به یک روز دانست و ما همواره بایستی خود را مدیون شهدا و ایثارگران بدانیم.

فرزاد توکلی نیز در این جلسه به سختی ها و مشکلاتی که خانواده شهدا متحمل می شوند اشاره و از همه مسئولان خواست تا به تکالیف خود در قبال خانواده شهدا به بهترین نحو ممکن عمل نموده و از خانواده‌های شهدا به عنوان بزرگترین سرمایه‌های معنوی ‏انقلاب و ملت یاد کرد و گفت: خانواده های شهدا در حساس ترین شرایط کشور با نثار خون عزیزان خود صلابت و اقتدار امروزی را برای کشور به ارمغان آوردند و دیدار با فرزندان ‏آنان نوعی ادای دین به ارزش‌های انقلاب و شهداست.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بیان کرد: امروز جامعه اسلامی و همه افرادی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می‌کنند، ‏وام‌دار خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی جانفشانی کردند. ‏

وی افزود: تلاش در جهت خدمت به خانواده شهدا وظیفه ‏اخلاقی، عرفی و ‏دینی مسئولان و مردم است، هر چند کمترین کاری است که می‌توان برای قدردانی از ‏آنها انجام داد.‏خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران توفیقی بزرگ محسوب می شود و تکریم خانواده شهدا را از اصول اخلاقی و بنیادین خادمان به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران عنوان کرد.

سبحانی مدیر کل پست استان نیز افزود: شاید تاکنون آن چنان که باید از خانواده شهدا و ایثارگران محترم به درستی و در حد شأن و منزلت شهدا قدردانی و تجلیل نشده که با برگزاری این جلسات به صورت مستمر با خانواده های شهدا و ایثارگر این موانع مرتفع گردد .

گفتنی است در این جلسه خانواده و فرزندان معزز شهدا در خصوص وضعیت اجرای قانون جامعه ایثارگران با مدیران حوزه ارتباطات به بحث و تبادل نظر پرداختند .

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۱۷
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان |
تعداد بازدید : ۹۵

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید