اخبار

به مناسبت 22 اسفند صورت گرفت؛

ادای احترام مدیران کل حوزه ICT استان به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای شهرستان بندرانزلی

ادای احترام مدیران کل حوزه ICT استان به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای شهرستان بندرانزلی
مدیران کل ادارات زیرمجموعه وزارت ارتباطات در استان با حضور در گلزار شهدای بندر انزلی به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان، به مناسبت روز بزگداشت شهدا، مدیران کل و همکاران مجموعه ICT استان با حضور در گلزار شهدای شهرستان بندر انزلی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس، یاد و خاطره سال های عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشتند .

دیدار مدیران حوزه ICT  استان با خانواده معظم شهید محمدتقی شفیعیان

فرزاد توکلی در این دیدار به تشریح فداکاری و جایگاه ایثارگری شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: تک تک افراد جامعه مدیون شهدا و خانواده معزز آنها هستند و خانواده شهدا مایه سربلندی و برکت کشور ما می باشند.

وی افزود: اجر و ثواب صبر خانواده های شهدا در هجران عزیزانشان دست کمی از ثواب شهادت ندارد و امروزه جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و ایثارگری جانبازان است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

توکلی خانواده های شهدا و جانبازان را مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور خواند و خدمت به آنان را افتخاری بسیار بزرگ محسوب نمود.

در این دیدار همسر مکرمه شهید والامقام شفیعیان با اشاره به اینکه دنیا در نظر این شهید بزرگوار بسیار کوچک بود، خاطرنشان کرد: روحیه جهادی، کار و تلاش شبانه روزی در کنار خانواده و جامعه در ایشان بارز بود.

وی با بیان اینکه مسیر روشن، خط ولایت فقیه است و مسیر شهدا همین بود، تاکید کرد: شهید شفیعیان از عاشقان و دل شیفتگان امام راحل (ره) بودند و با این روحیه نمی‌توان پایانی برای زندگی ایشان جز شهادت متصور شد.

شایان ذکر است شهید والامقام محمدتقی شفیعیان از همکاران مخابرات منطقه گیلان ، متولد 1329 بندر انزلی و در سن 29 سالگی در روز 24 مهر ماه سال 1358 در کنار برادران سپاه و در جریان مراقبت از انبار مهمات سپاه توسط مزدوران استکبار جهانی در نزدیکی پل انزلی مورد اصابت گلوله قرار گرفته و پس از تحمل 5 ماه جراحت در تاریخ 1358/12/17  روح مطهرش از کالبد تن رها و در عرش برین با اولیاء الله محشور گردید  و سندی بر استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی و رسوایی دشمنان اسلام و انقلاب شد.

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۳۸
روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان |
تعداد بازدید : ۱۲۸

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید